Beko BIMM 25400 XMS

Značka: BEKO
ZADARMOZADARMO
Beko BIMM 25400 XMS
€369
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentný ventilátor

Automatické vypnutie fúkania pri otvorení
Inteligentný ventilátor je upravený tak, aby sa sám vypol, ak rúru otvoríte. Je to z toho dôvodu, aby sa vám nedostal horúci vzduch priamo do očí.


CleanZone™
Jednoduché čistenie skla dvierok
Špeciálna úprava vnútorného skla rúr umožňuje ľahšie čistenie bez drhnutia. Nečistoty na skle sa nepripečú a je ich možné zotrieť handričkou.


CookSense®
Teplotná sonda pre dokonalý výsledok
Najmä pre pečenie mäsa je teplotná sonda ako stvorená. Zmeria presnú tepotu vo vnútri jedla, bez toho aby ste ho museli vyberať z rúry. Je možné tiež nastaviť, akú teplotu má jedlo vo vnútri mať, a podľa toho si rúra sama upraví teplotu pečenia pre dosiahnutie požadovanej teploty. Sonda je nepostrádateľná najmä pre milovníkov roastbeefu!


Teleskopický výsuv
Bezpečné vysunutie upečného jedla
Teleskopický výsuv pomáha vysunúť plech s pečeným jedlom, bez potreby sily. Je vhodný pre bezpečnejšie vybratie rozpáleného plechu.


SoftClose-SoftOpen dvere
Tiché dovretie dverí
Pántami SoftOpen-SoftClose na dvierkach tlmia náraz dverí pri zatváraní a zároveň pomáhajú ľahkému otvoreniu jednou rukou.


Booster
Zahreje rúru behom chvíľky
Funkcia Booster aktivovaná na začiatku pečenia pomôže nahriať rúru na požadovanú teplotu rýchlejšie a bez dlhého čakania.


Halogénové osvetlenie
Lepšie osvetlenie s nižšou spotrebou
Oproti klasickej žiarovke halogénová dokáže lepšie osvietiť priestor rúry, má nižšiu spotrebu a nie je potrebné ju tak často meniť.