Značka Blaupunkt

bpunkt-velky-banner-2-111

Kvalita z Nemecka

Ako sa uvádza vo firemných hodnotách spoločnosti Blaupunkt z roku 1923, dnes sa stále rovnako snaží splniť očakávania spotrebiteľov, ktoré prezentujú, čo produkty vyrobené v Nemecku pre nich znamenajú.
Každou príležitosťou sa pri výrobe svojich výrobkov snažia implementovať odborné znalosti nemeckých inžinierskych a výrobných noriem, úrovne kontroly kvality a technický rozvoj, ako aj usmernenia z nemeckých priemyselných štandartov a špecifikácií.
Dnes sú tieto znalosti a skúsenosti evidentné v každom Blaupunkt produkte a ponúkajú svojim spotrebiteľom každý deň vyšší životný a pracovný štandart. S touto úrovňou kvality a renomovaným funkčným dizajnom výrobkov je zrejmé, že Blaupunkt ponúka tie isté komplexné riešenia ako aj v minulosti.

Zodpovedná výroba, na základoch založených od roku 1924

Spoľahlivosť

Materiály a komponenty sú dôkladne testované pred každým výrobným procesom. Nielen kvôli svojej kvalite vo výkone a funkcii, ale kvôli ich prijateľnosti ako ekologicky vhodných pre výrobu. Celý výrobný proces je monitorovaný, aby sa zabezpečilo, že materiály nielen spĺňajú, ale aj prekračujú očakávania spotrebiteľov a aby sa tiež zabezpečilo, že proces je bezpečný aj pre životné prostredie.

Zodpovednosť

Spoločnosť Blaupunkt je hrdá na tradíciu pôvodných smerníc a štandardov výroby, ktorými sa riadi od samého začiatku.
Dobré meno budované po celé desaťročia tiež vedie k tomu, aby pokračovali v týchto tradíciách a snažili sa plniť a prekonávať očakávania spotrebiteľov.
Toto sa snaží výrobca dosiahnuť nielen vynikajúcim výkonom samotného výrobku, ale aj vedomím, že pred uvádzaním výrobkov na trh sa zaviedli najmodernejšie výrobné metódy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Udržateľnosť a inovácie

V spoločnosti Blaupunkt boli udržateľnosť a inovácie vždy hlavnými hnacími silami pri vývoji produktov.
Najmä s dnešným dôrazom na životné prostredie, ochranu a zachovanie našich prírodných zdrojov pre budúce generácie, je tátospoločnosť hrdá na to, že môže pokračovať v našich tradíciách výroby vysoko kvalitného tovaru pre moderný svet.

S batériovým systémom BLAUPUNKT 18V Li-Ion DNA si môžete byť istí, že budete používať tú správnu kombináciu nástrojov, ktoré potrebujete a ľahkosť v tom, ako všetky pracujú na jednej vymeniteľnej batérii!

Sila DNA systému

Systém DNA používa lítium-iónové batérie Pro-Grade pre zaistenie maximálneho výkonu. Každá bunka v balení DNA sa testuje individuálne počas výroby a počas používania sa monitoruje pomocou našej integrovanej elektronickej kontroly DNA.
Najlepší dlhodobý výkon vždy, keď ho potrebujete!

Rozširovanie dynamickej siete

Rozširujúci sa systém aplikácií DyNamic - BLAU-PUNKT DNA - ktorý obsahuje takmer 30 jednotlivých nástrojov, vám poskytuje flexibilitu pri výbere nástrojov, ktoré máte ihneď po ruke. Ako sa od výrobcu očakávalo, rozsah neustále vyvíja a rozširuje o ďalšie jedinečné nástroje, aby vyhovel potrebám zákazníkov.
Takto získate kompletnú paletu nástrojov, založených na jedinej batériovej platforme DNA, čo pre vás znamená omnoho väčšiu flexibilitu!
A keďže sa práca v dielni nekončí, výrobca pridal aj rad produktov na starostlivosť o záhradu, napájaných rovnakou BLAUPUNKT DNA batériou!
Sortiment obsahuje všetky nástroje, ktoré potrebujete, aby ste mohli spokojne pracovať na záhrade a aby ste sa mohli pokojne postarať o všetky úlohy, ktoré je potrebné splniť.