BEKO BHCB93640B

Značka: BEKO
ZADARMOZADARMO
4431 beko bhcb93640b
€299
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Čierny 90cm komínový odsávač s dotykovým ovládaním a LED svetlom, ktoré zaisťuje jasnejšie osvetlenie varnej dosky a je navyše aj úspornejšie. Praktickou pomôckou je funkcia automatické vypnutie, takže už si nemusíte dávať pripomienku na vypnutie odsávača, pretože sa po určitej dobe vypne sám.

Funkcie

NAJÚSPORNEJŠIE SPOTREBIČE BEKO - NÍZKA SPOTREBA, NIŽŠÍ ÚČET ZA ELEKTRINU

V dnešnej dobe, kedy sa cena energie výrazne mení, viac ako kedykoľvek predtým sa vyplatí mať doma úsporné spotrebiče. Predsa len bez práčky alebo chladničky sa neobíde žiadna domácnosť a nedajú sa nijak nahradiť. Spotrebiče Beko z najúspornejších energetických tried vám pomôžu udržať skromný účet za elektrinu, aby ste nemuseli uskromňovať potreby svojej domácnosti.

AUTOMATICKÉ VYPNUTIE - BEZ PRIPOMIENKY "VYPNÚŤ ODSÁVAČ"

Ak po varení je potrebné nechať odsávač ešte zapnutý, nie je nutné myslieť na jeho vypnutie. Po určitej dobe sa vypne sám.

LED OSVETLENIE - JASNÉ A ÚSPORNÉ OSVETLENIE

LED svetlo zaisťuje jasné osvetlenie varnej dosky pod odsávačom. Na rozdiel od bežnej žiarovky má farbu svetla bližšiu dennému svetlu a hlavne je úspornejšia.

ČISTENIE TUKOVÝCH FILTROV - JEDNODUCHÉ ČISTENIE TUKOVÝCH FILTROV

Tukové filtre odsávača Beko je možné ľahko vybrať a zacvaknúť ich späť. Veľkou výhodou je možnosť umytia v umývačke riadu, čím odpadá pracné drhnutie mastnoty.

VARIABILNÁ VÝŠKA KOMÍNA - NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA KOMÍNA

Nemusíte vymýšľať žiadne zložité nastavovanie. Výšku komína odsávača Beko jednoducho upravíte podľa výšky ventilačného otvoru, aby všetko vyzeralo aj fungovalo dobre.

Technické parametre

Automatické vypnutie

Áno

Farba čierna + nerez komín

Booster

Nie

Energetická trieda (A+++ - D)

A funkcia Čistenie vzduchu

Nie

Max. hlučnosť (dB) 68

Max. výkon 645

Osvetlenie

LED

Ovládanie dotykové

Počet rýchlostí 3

Signalizácia zanesenia filtra

Nie

Typ komín "T"

Uhlíkový filter

UF-31

Rozmery

Šírka (cm) 90